İbrahim Saraçoğlu Kürleri

Kuşburnunun Faydaları İbrahim Saraçoğlu

????????İbrahim Saraçoğlu kuşburnunun önemli bir bitki olduğunu ve birçok faydalarının olduğunu söylemektedir. Kuşburnunun faydaları saymakla bitmiyor bu nedenle her evde kuşburnu bulunması gerekiyor. İbrahim Saraçoğlu kuşburnu deyip geçmemek gerektiğini söylemektedir çünkü kuşburnunun 100 gramında 1300 ml askorbik asit vardır yani C vitamini bombasıdır hatta C vitamini bakımından dünyanın en zengin meyvesi olarak bilinmektedir. Kuşburnunun genellikle çayı yapılır fakat taze olarak tüketilmekte ve marmelatı da yapılmaktadır. Kuşburnu C vitamini açısından zengindir ve ayrıca B1, A, B2, E ve K vitamileri, magnezyum, demir, kalsiyum, mangan, bakır ve sodyum gibi mineralleride içermektedir. Kuşburnu bitkisinin güle benzer bir ağacı vardır 3 metreye kadar uzayabilir ve ayrıca gülen benzer bir çiçeği vardır. Peki ya bu kuşburnunun faydaları nelerdir İbrahim Saraçoğlu kuşburnunun faydalarının neler olduğunu söylemektedir?

Kuşburnunun Faydaları

Diz Ağrısını Ortadan Kaldırır: İbrahim Saraçoğlu diz ağrısı sorunun en yaygın eklem ağrılarından bir tanesi olduğunu ve bu ağrı için kuşburnunun bulunmaz bir nimet olduğunu söylemektedir. Diz ağrılarının geçmesi için İbrahim Saraçoğlu diz ağrısı kürü olan kuşburnu kürünü uygulamalısınız. İbrahim Saraçoğlu diz ağrısı sorunundan kurtulmak için daha önceden yazdığımız İbrahim Saraçoğlu diz ağrısı yazımızı okuyabilirsiniz.

Sıvı Kaybını Önler: Sıvı kaybı başladıysa günde iki defa çayını içerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Soğuk Algınlığına Karşı Birebirdir: Kuşburnu içerdiği C vitamini bakımından dünyadaki en zengin meyvedir. Bu özelliği sayesinde soğuk algınlığı gibi sorunlarda oldukça etkilidir.

Kansere Karşı Koruyucu Özelliği Vardır

Vücut Direncini Arttırır

Romatizmal Rahatsızlıklarda Ağrıları Azaltır

Şeker Hastalığı Olan Kişilerde İnisülünü Dengeler

İdrar Söktürücü Özelliği Vardır

Kan dolaşımını Hızlandırır

İbrahim Saraçoğlu

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.