İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Sinüzit

Sinüzit

ibrahim-saracoglu-sinüzit-kuruİbrahim Saraçoğlu sinüzit kürü ile sinüzit nedeniyle oldukça sıkıntı çeken insanları bu durumdan kurtarıyor.Sinüzit oldukça yaygın görülen sorunlardan bir tanesi olup üst solunum yollarında meydana gelen bir rahatsızlıktır.Sinüsler üst solunum yollarındaki içi mukoza kaplı boşluklardır.Sinüslerin çeşitli nedenler ile iltihaplanması ise sinüzit adı verilen rahatsızlığı ortaya çıkartıyor.Üst solunum yollarında bulunan sinüsler küçük yapıdaki kanalcıklar sayesinde buruna açılıyor ve dolaşım sağlanıyor fakat çeşitli nedenler ile bu kanallar kapanıyor ve sinüslerde iltihaplanma meydana geliyor.Sinüzit oldukça ağrılı ve kişiyi birçok sorun ile karşılaştıran bir rahatsızlıktır bu nedenle sinüzitten kurtulmak gerekiyor.Peki ya sinüzit için ne yapmalıyız İbrahim Saraçoğlu sinüzit için ne öneriyor?

İbrahim Saraçoğlu Sinüzit

Kır Papatyası Kürü:Özellikle çocuklarınızda sinüzit varsa ve ya herhangi bir yaşta sinüzit varsa kır papatyası kürünün inatla kullanılması gerektiğini söyleyen İbrahim Saraçoğlu bu kür için ana maddenin kır papatyası olduğunun altını çiziyor.Kır papatyası sinüzit için bulunmaz nimettir.Bu kürü uygulayan bazı kişilerde bir haftada sonuç verirken bazı kişilerde bir ayda sonuç verir önemli olan düzenli uygulamaktır.Bu kür için bir tencereye su konulur ve bir kaç tutam kır papatyası eklenir.Kaynamaya başlayan bu kürden çıkan buharı beş dakika kadar içinize çekin sonrasında tencerenin altını kapatın ve tencerenin kapağını örtün.On dakika bekledikten sonra ocağın altı açılır ve yavaş yavaş kaynarken tekrar beş dakika buharı içine çekilir ve 10 dakika beklenir ve tekrar uygulanır.Bir günde üç kez uygulanır.Kür yaklaşık olarak bir ay kullanılır eğer inatçı sinüzit varsa bu kür biraz daha uzun uygulanır.

Ada Çayı Gargarası:Geniz akıntısı sorunu yaşayan bireyler ada çayı gargarası yapmalıdır.Sinüziti olan kişilerde geniz akıntısı sık olur bu nedenle her akşam taze hazırlanan ada çayı ile gargara yapılır.

Yoğurt Suyu:İbrahim Saraçoğlu sinüzit için yoğurt suyunun oldukça etkili olduğundan bahsediyor.Sinüzit tedavisinde hiç umulmayacak madde olan yoğurt suyu çok etkilidir.Bu kür için yoğurdun suyu süzülür ve bir bardak öğleden bir bardak öğleden sonra içilir.Bu uygulama bir kaç hafta uygulanır.

Sinüzit ağız kokusu sorunu ile kişiyi oldukça rahatsız eder.İbrahim Saraçoğlu ağız kokusu önerileri yazımız ilginizi çekebilir.

İbrahim Saraçoğlu

2 comments

  • Sn. İbrahim Saraçoğlu, Yoğurt suyu ile ilgili sinüzit tedavinizi uyguladım. 30 yıldır çektiğim ağrılarımdan ilaçsız kurtuldum. Her ağrı tutuğunda 3 gün çekiyordum. Kullandığım antibiyotiği ağrı kesicilerden geçici çözümler getiriyordu. Yoğurt suyunu kullandığımın sabahına bunum kendiliğinden akmaya başladı. Başımın ağrısı hafifledi. Bugün 3 cü gün hiç ağrım kalmadı. 5 gün devam edeceğim. Allah sizden razı olsun. Saygılarımla

  • Papatya kurunun, Sinuzit tamamen kuruyana kadar uygulanmas? gerekir. Papatya kuru uygulamas?n?n yar?m b?rak?lmas? halinde sinuzit tekrar edebilir.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.