İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Halsizlik

Halsizlik

ibrahim-saracoglu-halsizlikHalsizlik insanı gündelik işlerinde oldukça olumsuz etkiliyor hayat kalitesini düşürürken kişinin konsantrasyonunu bozuyor.İbrahim Saraçoğlu halsizlik kürü ile bu durumdan kurtulmanız mümkümdür.Halsizlik şeker hastalığı,uyku problemleri,stres,üzüntü,yas tutma,kansızlık,demir eksikliği,dengesiz beslenme,bazı ilaçlar,kalp hastalıkları,alkol,akciğer hastalıkları,depresyon gibi nedenler ile oluşmaktadır.Halsizlik birçoğumuzda zamanla olmuştur fakat uzun süren durumlarda bir rahatsızlık nedeni ile ortaya çıkabileceği unutulmamalıdır.Peki ya halsizlik için ne yapılabilir yani İbrahim Saraçoğlu Halsizlik kürü nasıl yapılır ve uygulanır?

İbrahim Saraçoğlu Halsizlik

İncir İle Havuç Kürü:İbrahim Saraçoğlu halsizlik ile karşı karşıya olan kişileri incir ve havuç kürünü uygulaması gerektiğini söylüyor.Bu kür için çıtır taze iki adet havuç bir bıçak yardımı ile 4 cmlik parçalara bölünür.Sonrasında yarım litre kaynamış suyun içerisine atılır.20 dakika kadar kısık ateşte kaynayan havuçlar ılıyınca süzülür.Sonrasında 10 adet incir ikiye bölünerek yarım litre kaynayan suya atılır.Sonrasında 15 dakika kadar kısık ateşte kaynatılır.İncir suyu da ılıyınca havuç suyu ve incir suyu karıştırılır.Bu sıvı dolapta muhafaza edilir.20 gün düzenli olarak sabah kahvaltılarından 10 dakika kadar önce bir bardak içilir.

İbrahim Saraçoğlu

1 comment

  • Selda Han?m Ibrahim Saracoglu’nun kendi sitesinden bu soruyu sorabilirsiniz. Buradan size cevap veremeyebilir. Sadece soylemek istedim.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.