İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Göz Altı Morlukları

Göz Altı Morlukları

İbrahim-saracoglu-goz-alti-morluklariİbrahim Saraçoğlu göz altı morlukları için verdiği yöntemler ile birçok hastalıktan insanları kurtardığı gibi göz altı morluklarından şikayetçi insanları da kurtarıyor. Göz altı morlukları göz altındaki bölgede oluşan kararma ile kişiyi görsel bakımdan sıkıntıya sokan bir sorundur. Geçici olan göz altı morlukları ile birçok kişi karşılaşmıştır bunun nedeni genelde uykusuzluk gibi nedenlerdir ve uyuduktan sonra geçer. Fakat geçmeyen göz altı morlukları kişiyi oldukça rahatsız ediyor. İbrahim Saraçoğlu göz altı morlukları için verdiği yöntemlerden önce göz altı morlukları neden olur bunun cevabında bahsedelim.Göz altı morlukları uykusuzluk,stres,yaşlanma ile beraber göz altındaki derinin incelmesine bağlı olarak kılcal damarların görünmesi ile beraber göz altı morluklarının ortaya çıkmasıdır. Melaninin fazla olması,vücudun su tutması ve bununla beraber damarların büyük tutması,dengesiz beslenme,darbe almak,alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklar,hatalı kozmetik gibi birçok nedenle ortaya çıkabilir.Peki ya İbrahim Saraçoğlu göz altı morlukları için ne gibi yöntemler öneriyor.

İbrahim Saraçoğlu Göz Altı Morlukları

Nar Çekirdeği Yağı: İbrahim Saraçoğlu göz altı morluklarından rahatsız olan bir kişinin nar çekirdeği yağını kullanmasını öneriyor. Nar çekirdeğinin yanında soğuk baskıların yapılması gerekiyor. Uygulanışı ise gece yatmadan önce kişi nar çekirdeği yağını uygular soğuk pres yaparak uygular. Bu uygulama etkisini iki hafta içerisinde göstermeye başlar.

Üzüm Çekirdeği Yağı: Nar çekirdeği yağı gibi üzüm çekirdeği yağı da göz altı morluklarına İbrahim Saraçoğlu hocamızın önerdiği yöntemlerden bir tanesidir. Aktarlardan temin edebileceğiniz üzüm çekirdeği yağı ile göz altı morluklarından kurtulabilirsiniz.

Mavikantaron Çiçeği Yağı: Bu yağı göz çevresine çok iyi gelir. Bu yağı göz altındaki morlukların olduğu bölgeye sürdükten sonra soğuk baskılar yaparak göz altı morluklarından kurtulabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Anne Sütünü Arttırma yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 

İbrahim Saraçoğlu

2 comments

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.