İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme

Göğüs Büyütme

ibrahim-saracoglu-gogus-buyutmeİbrahim Saraçoğlu göğüs büyütme kürü bu sorun nedeniyle oldukça rahatsız olan kişilere yardımcı oluyor. Bazı kadınlar büyük göğüslerinden şikayet ederken bazıları da çok küçük olmasından şikayet ediyor. Kadınların geneli orta boylarda göğüslere sahip olmak istiyor. Bunun nedeni ise bir kadında göğüslerin en önemli dış görünüş öğelerinden bir tanesidir. Kadınlarda göğüslerin gelişmesi 9-15 yaşlarda başlamaktadır. Kadınların göğüslerinin boyutundaki en önemli neden genetik yapı ile hormanal durumlardır. Peki ya küçük göğüslerden şikayet eden bayanlar ne yapmalıdır yani İbrahim Saraçoğlu göğüs büyütme kürü nasıl yapılır ve uygulanır?

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme

İbrahim Saraçoğlu göğüs büyütmek isteyen bayanların kullanılacak bitkilerin doğru türlerini kullanmaları ve bu bitkileri kullanırken olması gereken beslenme şekline uymaları gerektiğinin altını çiziyor.

Şerbetçi Otu:İbrahim Saraçoğlu göğüs büyütme de ilk bir ay bu bitkinin kullanılmasını söylüyor.Beş altı gram kadar bir bardak suda 8-9 dakika kaynatılır. Ilıdıktan sonra süzülüp suyu içilir. Bu uygulama günde bir defa ve yaklaşık olarak bir ay uygulanır.

Hayıt Tohumu:Şerbetçi otunu bir ay kullandıktan sonra hayıt tohumuna geçilir. Hayıt tohumunun türleri vardır doğru türünü kullanmak gerekiyor. Hayıt tohumuda şerbetçi otu kullanımındaki olduğu gibi bir ay uygulanır.

Beslenme Programı:Şerbetçi otunu kullanırken de hayıt tohumunu kullanırken de  bu beslenme programını uygulamak gerekiyor. İki günde yarım avokado tüketilir. Kuru beyaz üzüm,ceviz her gün tüketilir.İki günde bir kez de 30 gram sütlü çikolata tüketilir.

Bu kür 16-35 yaş arasında uygulanabilir. 35 yaş üstü için uygun değildir.

İbrahim Saraçoğlu

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.