İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Gastrit Kürü

Gastrite ne iyi gelir ve gastrit nasıl geçer soruları ile sıkça karşılaşan İbrahim Saraçoğlu gastrit kürünü önermeden önce gastrit sorunu olan kişilerin öncelikle bir doktora gitmesini ve muayene sonucunda verilen ilaçlar ile tedavi yöntemlerine uyulması gerektiğini söylemektedir. Gastrit olan kişinin midesinde iç kısmında var olan mukoza takabasında çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan iltihaplanma durumudur. Gastrit genellikle yetişkin kişilerde olur ve ilerlediği taktirde ülser ortaya çıkar. Gastrit rahatsızlığı olan birçok kişini merak ettiği sorulardan bir tanesi olan İbrahim Saraçoğlu gastrit kürü nasıl yapılır ve nasıl uygulanır sorusunun cevabı nedir?

Gastrit Kürü – Gastrite Ne İyi Gelir

Havuç Suyu Kürü: İbrahim Saraçoğlu gastrit sorununda havuç suyunun bulunmaz bir nimet olduğunu söylemektedir. Gastrit için İbrahim Saraçoğlu her akşam yatmadan önce bir çay bardağı kadar taze sıkılmış havuç suyu tüketilmesi gerektiğini söylüyor.

Aynı Safa Bitkisi (Portakal Nergisi): Sabah kalkıncada aynı safa bitkisi çayını tüketmeniz gerekmektedir. Bir buçuk tutamını bir bardak kaynayan suyun içerisinde 5 dakika kaynatılır ve ılıyınca süzülür ve aç karnına yudum yudum içilir birde akşam yemeğinden önce içilir.

İbrahim Saraçoğlu

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.