İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

ibrahim-saracoglu-dis-beyazlatmaİbrahim Saraçoğlu diş beyazlatma için verdiği öneriler ile dişlerinin o kötü sarı renginden kurtulabilirsiniz.Dişlerimizin sağlığı kadar görüntüsü de bizler için oldukça önemlidir özellikle toplum içinde dişlerin sarı gözükmesi çok rahatsız edicidir.Diş beyazlatma uğruna bazı kişiler dişlerine zarar veriyor fakat haberleri yok bu nedenle dişlerinizi beyazlatmak için kullanacağınız yöntemlere oldukça dikkat etmelisiniz.İbrahim Saraçoğlu birçok hastalık için sağlıklı ve etkili kür önerilerinde bulunmaktadır.Dişlerin sarı gözükmesinin altında çay,kahve,sigara,alkol gibi nedenlerin yanında yaşlanma ile sararma görülebilir.Dişlerin sarı gözükmesindeki başka bir etme ise diş plaklarıdır.Peki ya İbrahim Saraçoğlu diş beyazlaması için önerdiği yöntemler nelerdir?

İbrahim Saraçoğlu Diş Beyazlatma

Çilek:Öncelikle bir kaç adet çilek ezilir ve bir diş fırçası yardımı ile dişler fırçalanır.Bu uygulama diş taşlarının geçmesinde de oldukça etkilidir.Bu kür düzenli olarak bir hafta yapılırsa dişler zamanla beyazlayacaktır.İbrahim Saraçoğlu diş beyazlatma için dağ çileğinin normal çilekten daha etkili olduğunu söylüyor.

Adaçayı:İbrahim Saraçoğlu diş macunu kullanmıyor bunun yerine demlenmiş adaçayı ile dişlerini fırçalıyor.Ayrıca ağzının içini de adaçayı ile gargara yapıyor.Bu uygulama diş sağlığı,ağız temizliği ve plak için oldukça etkilidir.

Konu ile ilgili videoyu izlemek için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız İbrahim Saraçoğlu Halsizlik ile alakalıdır.

İbrahim Saraçoğlu

1 comment

  • Dogal dis beyazlatma yontemlerini uygulamadan once dis hekiminize mutlaka dan?s?n. Dogal yontemlerden, beyazlat?c? dis macunlar?na, ev tipi kitlerden profesyonele dis beyazlatma yontemleri. Dislerinizdeki sar?l?klardan sikayetciyseniz

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.